single.php
. . . verkeer Mag je in de auto drinken als je geen bestuurder bent?

Mag je in de auto drinken als je geen bestuurder bent?

U wordt niet aangehouden als u een biertje drinkt als passagier en iemand anders rijdt. Dit geldt uiteraard niet voor bijrijders van vrachtwagen- of buschaffeurs, deze moeten nuchter blijven. In artikel 8 van de Wegenverkeerswet is wel vastgelegd dat degene die een voertuig bestuurt geen alcohol mag drinken tijdens het rijden.

Stel een vraag
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Vergroot lettertype
Scroll naar top